Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Araç Gösterge Kartı Tamiri
Araç Gösterge Kartı Tamiri

Araç Gösterge Kartı Tamiri ; İstanbul Anadolu yakası Kartal'da elektronik kart tamiri hizmeti veren firmamız otomobillerde bulunan dijital gösterge kartlarını tamir etmektedir.

  • Dijital gösterge paneli tamiri
  • Oto gösterge kartı tamiri
  • Araç gösterge elektronik kart tamiri
  • Otomobil gösterge paneli arızası

Türkiye'ye geneli elektronik gösterge paneli kartı tamiri hizmeti vermekteyiz arıza talepleriniz için telefon ve WhatsApp numaramız 0551 013 89 29

Otomobillerde görülen en çok arızalardan bir tanesi gösterge ve kilometre saati arızasıdır, Gösterge panelinde bulunan dijital aksamlar ve elektronik kart zamanla arıza yapabilir firmamız en uygun fiyatlarla sizlere gösterge elektronik kart tamiri hizmeti vermektedir.

Dijital gösterge kartı tamiri

Tüm dijital cihazlar da olduğu gibi otomobillerde dijital göstergeleri bulunmaktadır bu göstergeler elektronik kart ile çalışmaktadır elektronik parçaları da herhangi bir arıza oluştuğunda birçok arızaya sebebiyet verir. Aracınızın göstergesindeki arızalardan kaynakları yeniyi gösteriyor paneli oldukça pahalı ve maliyetli bir seçenektir günümüzde teknoloji ile birlikte artık dijital gösterge panelleri tamir edilmektedir firmamız dijital gösterge kartı tamiri hizmeti vermektedir.

Oto gösterge elektronik kart tamiri

Otomobil bir gösteriye arızalarında yok malınızı gerekenlerdir yetkili servislerden alacağınızı rapor ile tamiratı yaptıracağınız elektronik gösterge tamircisi araştırmadır birçok alanda elektronik kart tamiri hizmeti vermekteyiz, ekonomik uygun çözümlerle araçlarınızın gösterge kartlarını uygun fiyata tamir etmekteyiz.

Araç gösterge arızaları nelerdir

  • Gösterge çalışmıyor
  • Hız kadranı çalışmıyor
  • Dijital ekran çalışmıyor
  • Ekranın gelip gidiyor kapanıp açılıyor
  • Seyir halindeyken çalışmıyor
  • Işıkları yanmıyor

Araç otomobil markaları

 Aion Alfa Romeo Anadol Aston Martin Audi Bentley BMW Bugatti Buick Cadillac Caterham Chery Chevrolet Chrysler Citroën Dacia Daewoo Daihatsu Dodge DS Automobiles Ferrari Fiat Fisker Ford GAZ Geely Honda Hyundai Ikco Infiniti Jaguar Kia Lada Lamborghini Lancia Leapmotor Lexus Lincoln Lotus Marcos Maserati Mazda McLaren Mercedes - Benz MG Mini Mitsubishi Moskwitsch Nissan Opel ORA Peugeot Plymouth Pontiac Porsche Proton Renault Rolls-Royce Rover Saab Seat Skoda Smart Subaru Suzuki Tata Tesla Tofaş Toyota Volkswagen Volvo

Dijital göstergeler

Dijital hız göstergesi, hız değerini doğrudan bir gösterge panosu ekranında görüntüler . Göstergeleri iğne sayaçlarından daha kesindir. Önemli hızlanma veya frenleme durumunda her km / s göstergesini yanlışlıkla değiştirmemek için, göstergede genellikle hafif bir hassas atalete sahiptir. Dijital teknolojilerin otomotiv ekipmanlarına girmesiyle birlikte, hız tamamen bu biçimde yönetildiğinden dijital hızölçer giderek daha erişilebilir hale geliyor (geçmişte hızın yalnızca analog olarak yönetildiği zaman daha karmaşıktı). ). Ancak, Citroën C4'te olduğu gibi aynı gösterge panelinde iki göstergenin (dijital ve analog yuvarlak iğne) aynı anda görünmesi nadir değildir . İlk kullanımlar arasında şunları bulabiliriz: grubunun bazı modellerde Fiat içinde 1980 ve 1990 ( Fiat Tipo ) Fransa'da Renault Twingo 1993'ten beri bunu kullanıyor . Bu tip gösterge, hız göstergesinin ikincil olduğu yarış araçlarında yaygın değildir (bir takometre genellikle sürücü için daha kullanışlıdır).

Araç gösterge tamiri İstanbul

Elektronik elektronik kart tamiri konusunda uzman olan firmamız araçlarda bulunan elektronik kartları tamir edilmektedir, arızalanan otomobil gösterge paneli kartınız için firmamızı 0551 013 89 29 numaralı telefondan arayabilirsiniz