Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Grundig Kart Tamiri
Grundig Kart Tamiri
Grundig Kart Tamiri; İstanbul Anadolu yakası Kartal'da Grundig marka cihazların elektronik kartlarını tamir etmekteyiz.
 

Eski ve köklü markalardan bir tanesi olan Grundig marka elektronik cihazlar ve beyaz eşya olarak size değerli tüketicileri sunulmaktadır, Grundig markasının garantisini Arçelik firması üstlenmektedir,

  1. grundig anakart tamiri
  2. grundig elektronik kart tamiri

Çeşitli elektronik kartları tamir eden firmamız inverter motor kartı, anakart, elektronik kart ekran kartı , beyaz eşya ve çeşitleri elektronik kartların tamirini yapmaktadır.

Grundig marka elektronik cihazlarda veya beyaz eşyalarda oluşabilecek arizalari, elektronik kart ve beyin tamirlerini İstanbul Asya yakasında bulunan atölyemizde tamir etmekteyiz.

Grundig firması hakkında

Grundig, özellikle büyük savaş yılları sonrasında dünyanın en büyük radyo üreticisi olarak ismini duyurmuştur. 1945 yılında Max Grundig tarafından kurulan şirket, ilk etkinliklerine Almanya'daki lamba üreticilerinin ürünlerini test ederek başlamıştır. Ardından farklı üreticilerin ürettiği lambaları kullanarak ürettiği radyoları ilk önce Almanya çapında dağıtmaya başladı. Grundig kuruluşundan yaklaşık 10 sene sonra dünyanın en önemli radyo üreticilerinden birisi haline gelmişti. Gene bu yıllarda ilk televizyonları da üretmeye başlayan şirketin altın çağı 1970'lerin sonu ile 1980'lerin başıdır. Bu yıllarda aldığı çeşitli patentlerle yeni ürünler piyasaya sürmeyi başaran şirket daha sonraki yıllarda özellikle uzakdoğu yapımı ürünlerle rekabet edemez hale gelmiştir. Bu rekabet altında araştırma geliştirme etkinliklerine aktarılan kaynakların azalması ile ürün yelpazesini genişletememesi pazar payının daha da düşmesi sonucunu getirmiştir. 1990'lar ve 2000'li yıllarda karanlık çağlarını yaşayan şirket, 2004 yılında İngiliz Alba ve Beko tarafından ortak olarak satın alınmıştır. Hâlâ üretimine devam etmekte olup, geçmişte referans gösterilecek kalitede ürünler üretirken bugün pazara daha rekabetçi ürünler sürmektedir.

Grundig markasına ait olan cihazlar

  • Grundig televizyon
  • Grundig bulaşık makinesi
  • Grundig çamaşır makinesi
  • Grundig buzdolabı
  • Grundig derin dondurucu
  • Grundig kurutma makinesi
  • Grundig klima
  • Grundig robot süpürge

Grundig kart tamiri İstanbul

Grundig markasına ait birçok elektronik cihaz bulunmaktadır. Arızalanan grundig marka beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın elektronik kartı ve beyin tamirleri için telefon ve WhatsApp numaramız 0551 013 89 29