Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Oto Teyp Tamiri
Oto Teyp Tamiri

Oto Teyp Tamiri ; Elektronik cihazların onarımını ve elektronik kart tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul Anadolu yakası Kartal'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 • Oto teyp Tamiri anadolu yakası
 • Oto Teyp tamircisi
 • En yakın Oto Teyp tamircisi
 • Teyp arızaları ve Tamiri
 • Oto Teyp Tamiri İstanbul
 • Oto teyp tamiri kartal
 • Double teyp tamiri

Araçlarda kullanılan oto teypleri günümüz teknolojisinde birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır çeşitli multimedya özellikleri bulunan oto teypler çeşitli araçlarda kullanılmaktadır.

Oto teypler zamanla arıza yapabilir bu arızalar genellikle elektronik arızalardan oluşmaktadır, oto teypler elektronik kartlardan oluşan bir yapıya sahiptir, eski nesil oto teypler radyolar mekanik aksam çok fazla olmasına rağmen yeni nesil oto teyplerin çeşitli Bluetooth wifi geniş ekran gibi çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Oto Teyp Ses Sistemleri Markaları

Alpine Audio Audiomax Bisesvar Blaupunkt BM Audio Cadence Sound Carway Class CVS Dextel Edison ElectroMaster Eurostar Everton Flash For-X Goldmaster Harward Havana Hei Herz Hyundai Jack Martin Jameson JVC Kale Kamosonic Kenwood Kingvox Kingwin K'Nex Korax Leader Master Maxessa Mega Megavox Mikado Mobass Moonstar MTC Nakamichi Navigold Navimex Navitech Necvox Nikula Star Peugeot Philips Pilippo Pioneer Piranha Premier Raydostar Raymos Roadstar Rose Rowell Ses Skytech Sony Stella Sungate Sunplus Trident Universal Visionic .

Oto teyp multimedya sistemleri yetkili servisler elektronik kart onarımı ve tamiri yapmak yerine yeni elektronik kart anakart değişim yoluna gitmektedir maliyetli bir seçenektir firmamız her türlü oto teybinin elektronik kartlarını tamir etmektedir.

Oto teyp multimedya sistemi arızası nasıl anlaşılır

 1. Oto teyp çalışmıyor
 2. Araba teybi ekran görüntüsü yok
 3. Oto teyp ses gelmiyor
 4. Oto teyp kısa devre oldu
 5. Oto teyp yanlış bağlantı sonucu çalışmıyor
 6. Oto teyp demo moduna girdi
 7. Oto teyp tuşları basmıyor
 8. Flex kabalo temazssızlık
 9. Teyp kapanıp açılıyor

Oto teyp tamiri İstanbul Kartal

Elektronik kart ve elektronik cihazların bakım onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz, arızalanan Oto teyp leriniz için telefon ve WhatsApp numaramız 0551 013 89 29