Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Sayfalar

Elektronik ve elektrikli cihazların onarımı, yedek parça, satış ve çeşitli bilgiler.

Salam Dilimleme Makinesi Servisi

Salam Dilimleme Makinesi Servisi

Salam Dilimleme Makinesi Servisi ; dilimleme makinaları artık günümüzde her alanda kullanımı yaygın cihazladır, belirli bir düzende daha hızlı kesim yapan bu cihazlar ev tipi ve sanayi tipi endüstriyel cihaz olmak üzere kullanıcılar ve işletmeler tarafından kullanılmaktadır.

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamiri hizmeti veren firmamız elektronik cihalarınız için tamir teknik servis hizmeti vermektedir, evlerde kullandımız cihazlar başta olmak üzere, endüstriyel alanlar fabrikalar tekstil alanları otomobil gibi günlük yaşantıya ve üretime katkı sağlayan alanlarda kullanılan elektronik cihazlada bulunan elektronik kartlar zamanla arıza verebilir, firmamız her türlü elektronik kart tamiri onarımı yapmaktadır.

Elektrikli Izgara Teknik Servis

Elektrikli Izgara Teknik Servis

Elektrikli Izgara Teknik Servis ;  hizmet kapsamında her model elektrikli ızgara pleyt ızgara tamirini bakımını yapmaktayız, elektrikli ızgaralar yoğun çalışma ve yüksek sıcaklıkta işlemler yaptığı için arıza durumunda işleriniz aksayabilir.

Blender Teknik Servis

Blender Teknik Servis

Blender Teknik Servis ; sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanları teknik servis yedek parça hizmeti veren firmamız her marka BLENDER cihazlarınız için gerekli bakım, onarım, kurulum, teknik servis hizmeti vermektedir.