Osimo Mutfak Servisi hizmetlerimiz OSİMO markalı tüm endüstriyel cihazlarınız için teknik servis hizmeti vermekteyiz, Telefon numaralarımızı Osimo Mutfak ürünleri ile ilgili tüm soru ver görüşleriniz için arayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası - İstanbul Avrupa Yakası – Kocaeli Gebze bölgelerinde arızalanan Osimo Endüstriyel Mutfak markalı sebze doğrama makinesi, hamur yoğurma makinesi,soğan doğrama makinesi, kıyma makinesi, patates dilimleme, tost makinesi, bulaşık makinesi cihazlarınız için Osimo Mutfak Servisi çağrı merkezimizi arayınız.

  • osimo mutfak servis
  • osimo mutfak servisi

  • osimo mutfak teknik servis

  • osimo mutfak endüstriyel

  • osimo mutfak iletişim

  • osimo mutfak teknik servis adresi

  • osimo mutfak bulaşık makinesi servisi

  • osimo endüstriyel mutfak

  • osimo mutfak ekipmanları

Osimo Endüstriyel Mutfak Firması Hakkında

Osimo Endüstriyel mutfak sektöründe, yılların vermiş olduğu deneyimi teknolojiyle birleştirerek siz değerli müşterilerine yenilikçi ve estetik ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Ar – ge çalışmalarına büyük önem veren ekibimiz, alanında uzman personelleri bünyesinde barındırarak yenilikçi ve dayanıklı ürünler sunmak amacıyla büyük yatırımlar yapmaktadır. Sektörün ihtiyaçları gözetilerek yapılan geliştirme faaliyetlerinde, endüstriyel mutfak alanında bütün ayrıntılar düşünülmektedir. Bunun yanında ürünlerdeki şık ve ergonomik tasarım mutfaklarınıza pratikliğin yanında estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Osimo kurulduğu kısa süre içerisinde ürünleri ile sektör büyükleri arasında yerini almıştır. Gelecekle ilgili hedeflerinde ürün çeşitliliğini arttırarak son teknolojik imkanlarla kusursuz kalitede ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti her zaman hedeflerinin odak noktasında olan Osimo, üretimden satış ve satış sonrası hizmetle müşterilerine üst düzey hizmet sunmayı, müşterileriyle birlikte büyüyerek endüstriyel mutfak sektöründe aranan marka haline gelmeyi kendine hedef edinmiştir.

Osimo ürünlerinin kalitesi belgelenmiştir. Son teknolojik sistemlerin kullanıldığı üretim aşamasında, müşteri memnuniyeti adına her şey düşünülmüştür. Ürünlerimiz müşterilere sunduğu faydaların yanı sıra ergonomik tasarım ile mutfaklarınızdaki şıklığı en iyi şekilde yansıtmaktadır.