İşyerlerinin vazgeçilmez haline gelen endüstriyel cihazlar için Hobart Servisi hizmeti sağlamaktayız.Firmamız Hobart Servisi olarak uzman teknik kadrosuyla her konu da müşterilerimize tam destek hizmeti vermekten mutluluk duyar firmamızda yapılan tamir ve değişen parçalar 1 yıl süreyle garanti kapsamına girmektedir.

Hobart Servis

Herşeyden önemlisi müşteri memnuniyeti ilk planda tutulur hizmet veren teknik personeller adrese ulaştığında gerekli çalışmaları yapıp ne gibi sorun veya problemleri varsa müşteri ile paylaşılır Hobart Servis teknisyenleri titiz şekilde işini yapar onay verilmesi durumunda gerekli işlemler yapılır cihazın tamiri bittiğinde bütün kontrollerini yapıp görevli teknisyenler müşteriye cihazı çalışır durumda teslim ederek değişen parçaların garanti belgesini müşteriye takdim edilir.

Hobart Teknik Servis

İşletmelerin vazgeçilmezi olmasıyla beraber işinde uzman kişiler tarafından yapılması bir hayli önemlidir bu önemli noktayı cihazlarınızın geleceği için çok önemlidir, bu bağlamda bizi gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir destek alabilsiniz.

  • En yakın Hobart servisi

  • Hobart bulaşık makinesi servisi

  • Hobart teknik servis

  • Hobart endüstriyel servis

  • Hobart iletişim

Hobart Markası Hakında Bilgiler

Hobart endüstriyel yıkama makineleri alanında dünya lideri olan ayrıca pişirme, yemek hazırlama, soğutma ve çöp işleme makineleri de üreten, 1897 yılında Ohio'da kurulmuş bir firmadır. Dünya çapında 6500den fazla çalışanı olan Hobart bugün üretimini Almanya Offenburg'da gerçekleştirmektedir.Uluslararası düzeyde restoranlar, oteller, fırınlar, kasaplar, süpermarketler, havayolu şirketleri ve gezinti gemileri ekonomi ve ekoloji alanında öncü olan ürünlerimizi kullanmaktadır.