Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

ZTeknik Blog

Elektronik cihazlar ile ilgili blog yazıları, arızalar, hata kodları, elektronik kart tamiri hakkında bilgiler, kullanım klavuzları, fiyatalar ve ürün tavsiyeleri yazılarımız.

Tost Makinesi Arızaları Ve Çözümleri

Tost Makinesi Arızaları Ve Çözümleri

Tost Makinesi Arızaları Ve Çözümleri ; Tost makineleri fast food sektöründe önemli yere sahip cihazların bir tanesidir ticari anlamda kullanılan tost makineleri başta olmak üzere evlerde kullanılan tost makineleri oldukça fazladır.

Winterhalter Arıza Kodları

Winterhalter Arıza Kodları

Winterhalter Arıza Kodları ; Winterhalter cihazlarınızda oluşabilecek arızaların arıza kodları, winterhalter bulaşık makinesi arıza kodları başta olmak üzere winterhalter arıza sebepleri, arıza kodları verdiğinde yapılması gerekenler, endüstriyel cihaz markası olan winterhalter arıza kodlarını paylaşıyoruz.

Portabianco E05 Hatası Ve Çözümü

Portabianco E05 Hatası Ve Çözümü

Portabianco bulaşık makinesi e05 hatası , Portabianco e05 hata kodu veriyorsa bulaşık makinesinde hata koduna bağlı bazı arızalar meydana gelmiştir. Portabianco markalı bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza kodudur.

Bulaşık Makinesi Arızaları ve Çözümleri

Bulaşık Makinesi Arızaları ve Çözümleri

Bulaşık Makinesi Arızaları ve Çözümleri ;evlerde ve işletmelerde kullanılan bulaşıkhane ekipmanları arasında demirbaş olarak kullanılan bulaşık yıkama makineleri kullanıma ve çalışma sürelerine bağlı arızalar vermektedir, dijital ve manuel sistemde olan bulaşık makineleri kullandıkları altyapıya göre farklı arızalar ve arıza kodları göstermektedir.

Buzdolabı Arızaları Ve Çözümleri

Buzdolabı Arızaları Ve Çözümleri

Buzdolabı Arızaları Ve Çözümleri ; buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı çalışmıyor gibi birçok buzdolabı problemlerinin çözümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Buzdolabı arızaları ve nedenlerini öğrendiktem sonra buzdolabı arızaların giderilmesi için mutlaka teknik destek almanız gereklidir

Fritöz Arızaları Ve Çözümleri

Fritöz Arızaları Ve Çözümleri

Fritöz Arızaları Ve Çözümleri ; yoğun çalışma ve yüksek sıcaklıkta çalışan endüstriyel sanayi tipi fritözler gerekli bakım yapılmadığında çeşitli arızalar vermektedir, elektrikli fritözler elektriksel arızalar vermektedir, gazlı fritözler ise daha farklı arızalar vermektedir.