Empero Servisi gün boyunca gelen servis isteklerinize cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için sizlere yardımcı olmaktadır. Teknik servis personellerimiz tüm çalışmalarını titizlik ve kalite içersinde yürütmektedir. Firmamız sizin için en hızlı ve uygun hizmeti vermektedir.

  • empero katalog
  • empero ürünleri
  • empero servisi istanbul

İstanbul’da hizmet veren ZTeknik tüm endüstriyel mutfak ihtiyaçları için gerekli donanımlı ekipmanlara sahiptir. Mutfaklardaki her ihtiyaç düşünülerek sistemli ve planlı çalışan İstanbul merkezli ZTeknik Empero Servisi başta olmak üzere tüm markaların endütriyel sanayi tipi cihazlara teknik destek hizmeti vermektedir.

Empero Teknik Servis

Endüstriyel mutfak teknik servis ve empero servisi arayan tüm işletmelerin sorunlarını çözen firmamız, her zaman ekonomik çözümler ve deneyimli uzman personeller ile hizmet vermektedir. Servis, bakım, tamir hizmetlerinde sorunlar tesbit edilerek sizden onay alınır daha sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır. Servis sırasında cihaz parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal Empero yedek parçası kullanılır.

Empero Endüstriyel Mutfak Servisi

Empero Endüstriyel Mutfak 1983 yılında mutfak makineleri adı altında, sadece hazırlık ekipmanları üreterek, sektöre merhaba diyen şirketimiz, 2005 yılında EMPERO Markasını alarak sektöre hızlı giriş yaptı. Empero Endüstriyel Servis gün içinde gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır. Teknik servis personelimiz tüm çalışmalarını titizlik içersinde yürütmektedir.

Fiyatlarımız

Empero servis olarak empero marka endüstriyel sanayi tipi cihazlarınız için oluşabilecek arızalara değişen yedek parça ve harcanan zamana göre bir fiyat belirliyoruz. Kullandığımız yedek parçalar Empero cihazların orijinal yedek parçaları olmakla beraber fiyatlandırma parçanın o anki fiyatına göre belirlenmektedir.