Öztiryakiler Servisi öztiryakiler markalı endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın profesyonel tamir, bakım, onarım servis hizmetini uzman kadromuzla sağlamaktayız. ZTeknik olarak aynı gün yerinde servis hizmeti vermekteyiz, istanbul anadolu yakası , istanbul avrupa yakası, kocaeli ve gebze bölgerine endüstriyel mutfak servisi hizmeti vermekteyiz.

Öztiryakiler Servisi

Öztiryakiler Servisi garantisi bitmiş Öztiryakiler cihazlarınıza orijinal yedek parça ve teknik servis hizmeti vermekteyiz, yedek parça değişimlerimiz 1 yıl firmamız tarafından garanti aldındadır.

  • öztiryakiler iletişim
  • öztiryakiler mutfak
  • öztiryakiler bulaşık makinesi
  • öztiryakiler adres
  • öztiryakiler anadolu yakası
  • öztiryakiler deterjan
  • öztiryakiler e katalog
  • öztiryakiler fiyat listesi

Öztiryakiler teknik servis hizmeti almak için çağrı merkezimizi araığınızda size konu ile ilgili açıklayıcı net bilgiler verilecektir ardından kısa bir süre sonra gezici teknik servisimiz adresinize gelerek cihazınızı yerinde tamir edecektir.

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Servisi

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Servisi olarak , genç dinamik kadromuz ile hizmet vermekteyiz, uzun yıllardır endüstriyel mutfak sektöründe hizmet veren firmamız garantili teknik servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyetine önem gösteren firmamız siz değerli müşterilerimize güleryüz profesyönel bir anlayış ile endüstriyel mutfak ekipmanları servisi hizmeti vermektedir.

Öztiryakiler markası 1958 yılında kurulmuştur, Türkiye başta olmak üzere rusya ve kazakistanda hizmet vermektedir. Öztiryakiler adı altında birçok endüstriyel sanayi tipi cihaz üretilmektedir.

Fiyatlarımız

Öztiryakiler servis olarak fiyatlarımız kulandığınız cihazın vermiş olduğu arıza ve değişecek tamir olarak parçalar belirlemektedir, servis bakım temizlik ürünleri, olarak farklı fiyat politimamız vardır, işçilik ve yapılacak işleme göe belirlenen fiyatlar hakkında detaylı bilgi için çağrı merkzimiz size gerekli bilgiyi verecektir.

öztiryakiler buz makinesi
öztiryakiler bulaşık makinesi