İstanbul genelinde yüzlerce referans bulunduran Comenda Servisi olarak tüm markalarda üretilen sanayi mutfak cihazlarının bakımı işinde uzman tekniker kadrosuyla yapan sanayi mutfak Comenda Bulaşık Makinesi Servisi firması olarak sizler de tüm sanayi mutfak cihazlarınızın sorunlarında bizleri tercih edebilir, bu cihazlarda meydana gelen sorunlarda bize güvenebilirsiniz.

  • Comenda Servis

  • Comenda Teknik Servis

  • Comenda Bulaşık Makinası Servisi

  • Comenda Endüstriyel

  • Comenda yedek parça

  • Comenda Servis iletişim

Comenda Firması Hakkında

Ali Grup tarafından kurulan Comenda 40 yılı aşkın bir süredir profesyonel bulaşık yıkama ekipmanları alanında en iyi ile eş anlamlı olmuştur. Hem Avrupa hem de dünya çapında sektörün en iyi oyuncularından biri olan Comenda 200 den fazla ürün eşitinin hem üretim hem de pazarlamasını yapmaktadır.

Barlar vb. yerler için en küçük boy bardak yıkama cihazlarından tutunda uçak içi yemek, restoran, hastane gibi büyük, otomatik sürekli akış sistemlerine kadar her türlü bulaşık yıkama makineleri ve sistemlerini Comenda bünyesinde bulabilirsiniz. Özel durumlar ve istekler içinde Comenda özel tasarımlar ve yerel çözümler üretebilmektedir.

İleri seviyede araştırma, teknik bilgi birikimi, uzmanlık ve tasarımın mükemmel bir karışımı olan Comenda bulaşık yıkama makineleri ergonomik ve işlevsel yapısıyla kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Comenda bulaşık yıkama makineleri hijyen ve verimlilikten ödün vermeden, yıkama döngüsü sırasında daha az su ve deterjan kullanarak ve enerji tüketimini azaltarak işletme maliyetlerini düşürmek üzere tasarlanmıştır. Makinelerimizin sessiz çalışması ve daha düşük ısı yayılımı sayesinde işyerinizde keyifli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Comenda teknolojik,yenilikçi,ergonomik ve işlevsel,çevre dostu bir markadır.