Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Samsung Buzdolabı Kart Tamiri
Samsung Buzdolabı Kart Tamiri

Samsung Buzdolabı Kart Tamiri ; Samsung marka buzdolaplarında oluşan elektronik kart arızaları ve anakart arızalarının tamiratını İstanbul Kartal Anadolu yakası'ndaki atölyemizde onarımını yapmaktayız.

Samsung marka buzdolaplarında kullanıma bağlı olarak yıllar içerisinde çeşitli arızalar görülebilmektedir, bu arızalardan en çok maliyetli olanı elektronik kart ve beyin arızaları dır, firmamız beyaz eşya Samsung buzdolaplarının elektronik kart ve inverter kartlarını tamir etmektedir.

Arızalanan Samsung buzdolabı kartınız için 0551 013 89 29 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Samsung buzdolabı anakart tamiri

Samsung buzdolaplarında oluşan anakart arızaları genellikle yüksek voltaj veya çeşitli buzdolabında meydana gelen arızalar sonucu oluşmaktadır. Buzdolabı anakart elektronik kartı yandığında veya buzdolabının çalışmadığını gördüğünüzde buzdolabınızda anakart arızalanmıştır firmamız Samsung marka buzdolaplarının elektronik kartı anakartlarını tamir etmektedir.

Samsung buzdolabı kart arızası nasıl anlaşılır

Samsung buzdolabı anakart arızalarının belirtileri nelerdir, elektronik kart arızalandığını nasıl anlarız

  • Buzdolabı çalışmıyor
  • Buzdolabının ışıkları yanmıyor
  • Buzdolabının sesi çıkmıyor
  • Buzdolabının ekranı çalışmıyor

Samsung inverter motor kartı tamiri

Samsung buzdolabı inverter motor kompresör kartı arızaları maliyetli arızalardan bir tanesidir, yetkili servisler arızayı tespit ettikten sonra sizlere motor kartının arızalı olduğunu ve motor kartının değişmesi gerektiğini söyleyeceklerdir, ancak bu çok fazla masraflı seçenektir, firmamız Samsung buzdolaplarının inverter motor kartlarının kompresör kartlarını tamir etmektedir, ekonomik ve uygun fiyatlara Samsung inverter kartlar tamir edildikten sonra uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır.

Samsung inverter motor kartı arızası nasıl anlaşılır

  • Buzdolabı çalışıyor soğutmuyor
  • Buzdolabının kompresörü çalışmıyor
  • Buzdolabının motoru bazen çalışıyor bazen çalışmıyor
  • Buzdolabı sigorta attırıyor

Samsung buzdolabı kart tamiri İstanbul

Samsung marka buzdolaplarının elektronik kartlarını tamir etmekteyiz. Samsung buzdolabı anakart ve inverter kartları tamir için telefon numaramız 0551 013 89 29